2025: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→April) |
(→April) |
||
| Line 327: | Line 327: | ||
|- | |- | ||
| [http://ovsa.njit.edu/browser/?suntoday_date=2025-04-28 2025-04-28] || 19:32 || C1.3 || || No Enough Flux || [[File:eovsa.spec_xp.flare_id_202504281932.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_xp.flare_id_202504281932.fits download FITS] || || || | | [http://ovsa.njit.edu/browser/?suntoday_date=2025-04-28 2025-04-28] || 19:32 || C1.3 || || No Enough Flux || [[File:eovsa.spec_xp.flare_id_202504281932.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_xp.flare_id_202504281932.fits download FITS] || || || | ||
|- | |||
| [http://ovsa.njit.edu/browser/?suntoday_date=2025-04-29 2025-04-29] || 23:04 || C1.1 || || [[File:eovsa.spec_tp.flare_id_202504292304.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_tp.flare_id_202504292304.fits download FITS] || [[File:eovsa.spec_xp.flare_id_202504292304.png|thumb|center|100px|]] [http://ovsa.njit.edu/events/2025/eovsa.spec_xp.flare_id_202504292304.fits download FITS] || || || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||






























































































































































































































